• +(90) 466 312 35 77
  • kesimal@kesimalkardesler.com.tr

Bizden Haberler

Gürcistan heyetinin ziyareti

Haber Tarihi: 22-08-2015

Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Levan Varşolomidze, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Artvin valisi Mustafa Yemlihalıoğlu ve beraberindeki heyet Kesimal kardeşler inş. San. Nak. Tur. Ve tic. A.Ş. misafiri oldular.

Akçaabat ilçesinde yapılacak olan Rusya Gürcistan arasında oynanacak olan rabbi maçı için Trabzon’a gidecek olan heyet bir gün öncesinden Kesimal Kardeşler İnş. San. Nak. Turz. Tic. Ve A.Ş. ziyaret etmişler ve incelemelerden bulunmuşlardır.  

Firmamızı ziyarete gelen Gürcistan heyetinde Acara Başbakanı Levan Varşolomidze, Tarım Bakanı Emzari Çirkvade, Kültür-Turizm ve Eğitim Bakanı Roin Takidze’yi Sarp Sınır kapısında Artvin valisi Mustafa Yemlihalıoğlu karşıladı. Arhavi’deki karşılamaya Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Arhavi Kaymakamı, Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve firmamızın Yönetim kurulu üyesi Atıf Kesim karşıladı.

Arhavi’ye gelen heyet buradan Kesimal kardeşlerin konağına giderek orada öğle yemeği yemek için hazırlanan sofraya geçtiler. Yöresel yemeklerin ağırlıkta olduğu yemek sofrasında bulunan yemeklerden konuklar oldukça memnun kaldı.

Acara Özerk Başbakanı Levan Varşolomidze 2 ülke arasındaki dostlukların her geçen gün daha üst seviyeye çıktığını, dostlukların geliştirilmesinin yanında ticaret alanında yaşanan gelişmelerin de sevindirici olduğunu söyleyerek “İlişkilerimizin bundan sonra daha iyi noktalara taşınacağından kimsenin kuşkusu da olmasın.” dedi.

Genç Duyu Medya Medya Beyi