• +(90) 466 312 35 77
  • kesimal@kesimalkardesler.com.tr
Kesimal Kardeşler

Kesimal Kardeşler

Osman Bey II Sitesi

Kesimal Kardeşler

Kesimal Kardeşler

Arhavi Vestelleniyor

Kesimal Kardeşler

Kesimal Kardeşler

Artvin'in Gözdesi

KURUMSAL

Toplumsal Sorumluluk

Artvin Çoruh Üniversitesine bağlı olarak 2009–2010 Eğitim-Öğretim yılı nedeniyle bu yıl öğrenci kabul eden Arhavi Meslek Yüksek Okulunu Arhavililer sahiplendi. Okulun Eğitim-Öğretime hazır hale getirilmesi için çalışmalar bütün hızıyla devam ederken İlçe Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimıoğlu ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim ile Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sinan Güner peş peşe toplantılar yapmaya devam ediyor. Kaymakamlık makamında yapılan toplantıda okulda yapılan çalışmalar ve ihtiyaçlar bir defa daha masaya yatırılarak çözüm yolları üretilmeye devam ediyor.

Yapılan toplantıda yurt ihtiyacının gündeme gelmesi üzerine Arhavi TSO Başkanı Atıf Kesim Arhavi meydanda bulunan iş hanlarının 3 katını bir yıllığına bedelsiz olarak kız öğrencilerinin barınmasını sağlamak amacıyla kullanılmak üzere verebileceklerini gündeme getirdi. Kesimal kardeşler adına konuşan Atıf Kesim “Biz Kesimal kardeşler olarak böyle bir kararı Eğitime destek amacıyla verdik.” diye konuştu.

Toplantı sonrası topluca Meslek Yüksek Okulunun bulunduğu binayı gezen heyet burada incelemelerini yaptı ve ihtiyaçları yerinde tespit etti. Arhavi Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi tarafından tahsis edilen binanın tadilat masraflarını üstlenen TSO Başkanı Atıf Kesim “Biz Arhavi’mize yakışır güzellikte bir eğitim yuvası ortaya çıkartmak için uğraştık ve bu konuda hiçbir masraftan kaçınmadık. Okulumuz Arhavi’mizin aynası olacaktır” diye konuştu. Adil Kesimal ise “Biz Kesimal kardeşler olarak Eğitimin öneminin bilincindeyiz ve her zaman da eğitime destek için elimizi taşın altına sokmaya varız.” dedi.

 Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’da Atıf Kesim şahsında Kesiaml kardeşlere teşekkür ederek “İşte güzel bir Arhavilik örneği daha. Hep il dışından beklemek de yanlış. Bizler imkânlarımız ölçüsünde yerel de de destekler sağlamalıyız. Şu an bunun örneklerini yaşamanın mutluluğu duyuyorum. Ticaret ve Sanayi Odamıza ve Tarımsal Kalkındırma Kooperatifine bir defa daha huzurunuzda yaptıkları fedakârlıklar için teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar” diye konuştu.

BU DEFA DA SORUNLAR BELEDİYE BAŞKANI MAKAMINDA MASAYA YATIRILDI.

Arhavi Meslek Yüksek Okulu Derneği Başkanı da olan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun daveti ile ikinci toplantıda Belediye Başkanlık makamında yapıldı. Kaymakam Bülent Bayraktar ve TSO Başkanı Atıf Kesim ile okul müdürü Sinan Güner’in de katıldığı toplantının amacının okullarının sorunlarını çözmüş bir halde ve sorunsuz olarak eğitim-öğretime başlamak olduğunu ifade eden Hekimoğlu “Okulumuzun ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmalarımız dört bir koldan devam etmektedir. Bu konuda İstanbul Arhavililer Derneğimizde sağ olsunlar kapsamlı bir çalışma sürdürüyor. Okulumuz Arhavi’miz sosyal yaşantısında da önemli bir haraketlilik kazandıracaktır.” diye konuştu.

MESLEK YUKSEL OKULU YURT BAĞIŞI İÇİN 18.09.09 ARHAVİ POSTASI

MESLEK YUKSEL OKULU YURT BAĞIŞI İÇİN 18.09.09 ARHAVİ POSTASI

Genç Duyu Medya Medya Beyi